O firmie

Trendcorner.pl to miejsce dla wszystkich tych, którzy poszukują w sieci oryginalnych i niepowtarzalnych rzeczy.

W trendcorner.pl  znajdziesz odzież outlet, wyselekcjonowaną odzież secondhand, perełki vintage, oraz modne dodatki do domu.

Wszystkie oferowane ubrania są uprzednio uprane i wyprasowane a na prezentowanych fotografiach staramy się jak najlepiej odwzorować faktyczny stan prezentowanej odzieży, co zawsze pozwoli Państwu podjąć słuszną decyzję.

Dodatkowo każdy produkt posiada przygotowany opis a także podstawowe wymiary, dzięki czemu bardzo dokładnie mogą Państwo dopasować ubrania do swojego rozmiaru.

Każdy produkt jest mierzony na leżąco więc może się zdarzyć, że rzeczywisty rozmiar odbiega od wymiarów podanych w opisie produktu o 1 cm - 2 cm, gdyż większość ubrań jest rozciągliwych.

Jeżeli potrzebujecie Państwo dodatkowe wymiary czy informacje na temat produktu prosimy kontaktować się pod adresem kontakt@trendcorner.pl

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był zgodny z najnowszymi trendami w modzie.

Jeśli prowadzisz własny blog modowy i chciałbyś/abyś nawiązać współpracę skontaktuj się z nami kontakt@trendcorner.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl